Kategóriák
Fizetési megoldás
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Házhozszállítás

Házhozszállítás

Termék részletek


M-CAB 7003314 optikai patch kábel 50/125 LC-ST Duplex 2m - Türkizkék

-50%
Raktárkészlet: 1 db
M-CAB 7003314 optikai patch kábel 50/125 LC-ST Duplex 2m - Türkizkék
3 990 Ft
Akció: 1 990 Ft
  • M-CAB 7003314 optikai patch kábel 50/125 LC-ST Duplex 2m - Türkizkék


    Új termék gyári csomagolásban.
  • Raktárkészlet
    1 db
    Tömeg
    500 g/db