Microconnect FIB4200015 1,5 m LC SC Narancssárga optikai kábel

-50%
Raktáron
Raktárkészlet:
1 db
Microconnect FIB4200015 1,5 m LC SC Narancssárga optikai kábel
3 990 Ft 

Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.

1 990 Ft
Részletek

Microconnect FIB4200015 1,5 m LC SC Narancssárga optikai kábel LC / PC-SC / PC, 1,5M, 62,5 / 125, MM DUPLEX 62.5 / 125 OM1 LSZH Új termék gyári csomagolásban. Ltsz:N

Adatok
Tömeg
1 kg/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!