Microconnect FIB4200015 1,5 m LC SC Narancssárga optikai kábel

-50%
VAN
Raktárkészlet:
Microconnect FIB4200015 1,5 m LC SC Narancssárga optikai kábel
3 990 Ft
1 990 Ft
Részletek

Microconnect FIB4200015 1,5 m LC SC Narancssárga optikai kábel LC / PC-SC / PC, 1,5M, 62,5 / 125, MM DUPLEX 62.5 / 125 OM1 LSZH Új termék gyári csomagolásban. Ltsz:N

Adatok
Tömeg
1 kg/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!