Kategóriák
Fizetési megoldás
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Házhozszállítás

Házhozszállítás

Termék részletek


M-CAB 7003312 optikai patch kábel 50/125 LC-SC Duplex 10m - Türkizkék

-56%
Raktárkészlet: 1 db
M-CAB 7003312 optikai patch kábel 50/125 LC-SC Duplex 10m - Türkizkék
6 800 Ft
Akció: 2 990 Ft
  • Új termék gyári csomagolásban.Rsz:L


    Eredeti ár:6800Ft


    Allinshop ár:2990Ft


    M-CAB 7003312 optikai patch kábel 50/125 LC-SC Duplex 10m - Türkizkék Csatlakozó 1 LC Csatlakozó 2 SC Típus Apa - Apa Hosszúság 10 méter Módus Többmódusú Üvegszál darabszám 2 - duplex Üvegszál mag átmérő 50 µm Üvegszál héj átmérő 125 µm Adatátviteli sebesség 10 Gbps Optikai szabvány OM3 Szín Türkiz Súly (bruttó) 0.5 kg

  • Raktárkészlet
    1 db
    Tömeg
    500 g/db